PONOVO DRAMA U BANJALUCI Lovćen slavio protiv Mladosti

Košarkaši Lovćena pobijedili su Mladost iz Zemuna rezultatom 80:78 u petom kolu ABA dva lige, odnosno u drugom meču prvog dana prograna balona u Banjaluci.

Baš kao i u prvom duelu današnjeg programa i u ovom meču se pobjednik nije znao do samog kraja meča.

Lovćen je bolje otvorio utakmicu i nakom prvog perioda je imao prednost od 28:12. U nastavku meča tim iz Zemuna je lagano topio prednost. Iako je Mladost dobila sve ostale četvrtine, na kraju nije uspjela izbjeći poraz.

Ovim je današnji program završen jer je poslednja utakmica između Sparsa i Rabotničkog otkazana jer Rabotnički zbog problema sa korona virusom nije doputovao u Banjaluku. Meč će biti registrovan službenim rezultatom 20:0 za Sparse.