ABA LIGA Desetkovana Igokea namučila Partizan

Košarkaši Igokee su doživjeli novi, deseti poraz u ABA ligi, a savladao ih je Partizan u Beogradu sa 89:73.

Gosti su poveli na startu sa 7:0 i rezultatsku prednost imali do finiša prve četvrtine, koju su domaći igrači riješili u svoju korist sa 21:18.

U drugom periode ekipe su pogađale u mini serijama, gosti su uspjeli da izjednače u jednom trenutku, a crno-bijeli su u finišu stigli do plus devet, da bi se na odmor otišlo sa 44:37.

Kraj treće četvrtine pripao je Partizanu, koji je otišao na plus 10, a u zadnjem periodu povredama desetkovani gosti uspjeli da izdrže, pa je susret završen rezultatom 89:73 koji ne odražava pravi odnos snaga na parketu.

U pobjedničkom timu najefikasniji je bio Markus Pejdž sa 19, a kod poraženih Dorel Rajt je ubacio 15 poena.