APLAUZI NAJBOLJEM TENISERU SVIJETA Novak Đoković se mučio, pa dobio Peđu Krstina

Novak Đoković je pobjedom startovao na „Adrija turu“ u Zadru. Najbolji teniser svijeta savladao je Peđu Krstina iz Srbije sa 4:3 i 4:1, ali nije prikazao previše kvalitetnu partiju. Srpski teniser je dočekan ovacijama u Zadru.

Peđa Krstin je odigrao sjajan prvi set u kojem se uplašio pobjede. Napravio je brejk i imao šansu da na svoj servis dođe do osvajanja prvog seta. Ipak, u tim trenucima kao da se uplašio i dopustio je Novaku Đokoviću da podigne nivo igre. Imao je Krstin čak tri set lopte i nije ih realizovao.

Najbolji teniser svijeta je uspio da vrati brejk zatim je bio siguran u taj-brejku i osvojio je ovaj period. Đoković je sjajno servirao i u ključnim momentima osvajao poene.

U drugom setu Đoković je bio puno sigurniji i slavio je ubjedljivo sa 4:1 . Večeras igra protiv Borne Ćorića za prvo mjesto u grupi.