ATALANTA SE REVANŠIRALA NA ENFILDU Liverpul za 90 minuta nije šutnuo loptu na gol

Sipali su golovi, redala su se iznenađenja i gostujuće pobjede večeras u utakmicama 4. kola Lige šampiona.

Fudbaleri Atalante pobijedili su Liverpul rezultatom 2:0, i to na Enfildu. I ne samo to, Atalanta timu koji joj je u trećem kolu dao pet golova nije dozvolila nijedan šut u okvir gola.

Josip Iličić bio je strijelac prvog pogotka za Atalantu u 60. minutu, a samo četiri minuta kasnije pogodio je Gosens na asistenciju Hatebura.

U ovoj grupi Ajaks je pobijedio tim Mitjelanda sa 3:1. Situacija se značajno zakomplikovala jer sada Ajaks i Atalanta sa po sedam bodova ravnopravno konkurišu za drugu, pa čak i za prvu poziciju, jer imaju dva boda manje od engleskog tima.

Real je, takođe sa 2:0, savladao Inter u gostima. Madriđani su poveli rano, jer je već u 7. minutu Eden Azar s penala donio 0:1 Madriđanima u Italiji. A onda, u 33. minutu, Inter je ostao s desetoricom na terenu, jer je Arturo Vidal podivljao kod jedne sudijske odluke, pa je najpre dobio žuti, a odmah zatim i crveni karton.

Konačan rezultat postavio je Hakimi, koji je pogodio sopstvenu mrežu.