Bodovi ostali na Pecari: Široki savladao Igman za nastavak pobjedničkog niza

Široki Brijeg je savladao ekipu Igmana sa 3:2 (1:0).

Domaćini su na svom stadionu nastavili niz pobjeda i ponovo preuzeli vrh tabele.

U prvom poluvremenu viđen je jedan gol i to u 38. minuti kada je Daniel Lukić doveo Široki u vodstvo.

Drugo poluvrijeme domaći otvaraju bolje i u 56. minuti preko Bože Vukoje udvostručuju prednost. Na 3:0 u 73. minuti povisio je Cirel Kpan i činilo se da je to još jedna laka pobjeda Širokobriježana, ali Igmanu nada vraća Mirsad Ramić u 82. minuti sa bijele tačke, da bi samo 6 minuta kasnije isti igrač postigao drugi gol i uveo neizvjesnost u utakmicu.

Ipak Igman se nije uspio u potpunosti vratiti u meč, te je konačni rezultat glasio 3:2 za domaćina.

Široki Brijeg će u narednom kolu gostovati Zrinjskom, dok će Igman dočekati ekipu Veleža.