HLADAN KAO LED Joveljić nastavlja da trese mreže (VIDEO)

Srpski fudbaler Dejan Joveljić nastavio je sa sjajnim partijama i golovima u dresu Los Anđeles Galaksija.

Iako reprezentativac Srbije ne dobija veliku minutažu, jer je mjesto startnog špica zauzeo bivši as Mančestera Ćićarito Ernandez, svaku šansu koju dobije i te kako iskoristi na pravi način.

U noći između petka i subote Los Anđeles Galaksi je igrao protiv Sijetl Soundersa i upisan je remi rezultatom 3:3, a gol spasa je u 92. minutu donio upravo bivši igrač Crvene zvezde.

Galaksi je dobio penal u nadoknadi vremena, a loptu u ruke je uzeo Joveljić i hladnokrvno zatresao mrežu Sijetla, U igru je ušao 20-ak minuta prije toga, zamijenivši pomenutog Ernandesa.

Bio je ovo 10. pogodak Joveljića ove sezone, a s obzirom na skromnu minutažu, poslovično detaljni Amerikanci izračunali su da Srbin trese mreže na svakih 78 minuta na terenu.