KELN SILOVIT PRED PARTIZAN “Jarčevi” srušili Dortmund i poslali poruku crno – bijelima (VIDEO)

"Jarčevi" su se vratili na pobjednički kolosjek u Bundesligi.

Drugi put ove sezone se dešava da pad koncentracije fudbalere Borusije iz Dortmunda skupo košta. Poveli su izabranici Edina Terzića preko Julijana Branta u 31. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

Ipak, u drugom poluvremenu je uslijedio “blickrig” Kelna, koji je već u 56. minutu imao prednost. Izjednačujući gol je postigao Kainc, a tri minuta kasnije je Tiges potpuno preokrenuo rezultat.

Kasnije je Dejan Ljubičić postigao gol za 3:1 i zapečatio sudbinu “milionera”. U 78. minutu je autogol Šmica dao ekipi Dortmunda kakvu-takvu nadu, ali se na kraju ispostavilo da to nije dovoljno, piše Sportal.

Podsjetimo, Keln će u četvrtak od 21 čas dočekati ekipu Partizana u 3. kolu Lige Konferencija.