Ludilo na meču Ekvador - Brazil: Sudija pokazao četiri crvena kartona, pa dva poništio! Dosudio dva penala za domaće, pa promijenio odluke (FOTO, VIDEO)

Ono što se dešava na meču kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo između Ekvadora i Brazila ljubitelji fudbala dugo nisu mogli da vide.

Glavni sudija Vilmar Roldan iz Kolumbije je pokazao ček četiri crvena kartona, a dva je poništio.

Prvo je isključen golman domaćih Aleksandar Domingez pošto je promašio loptu i nogom u vrat udario Mateusa Kunju.

Snage na terenu su brojčano izjednačene nakon što je drugi žuti karton dobio Rojal Emerson.

Nešto slično kao čuvar mreže Ekvadora uradio je i Alison Beker, ali je on ispucao loptu prije nego što je nogom u glavu pogodio Enera Valensiju.

Arbitar mu je odmah pokazao crveni karton, ali je poslije pšregladanja snimka odlučio da promijeni svoju odluku, pa je golman gostiju dobio samo javnu opomenu.

U 55. minutu sudija je dosudio penal za domaći tim, ali je i tu odluku promijenio nakon pregledanja snimka.

I u sudijskoj nadoknadi vremena na kraju meča dosudio je još jedan penal, te pokazao drugi žuti, odnosno crveni karton Alisonu, ali je i tu odluku poništio, te pokazao da je gol aut.

Trenutni rezultat je 1:1, “karioke” su povele golom Karlosa Venansija Kazemira u šestom, a izjednačio je Feliks Tores u 75. minutu.

Inače, zbog čestih prekidanja i korištenja VAR sistema susret je ukupno produžen za 15 minuta, čak 10 u prvom i pet u drugom poluvremenu.

Međutim, dodatno vrijeme na kraju je produženo za još šest minuta, s obzirom da je tokom njega dosuđen pa poništen drugi penal za domaće.

Prostom računicom dođe se do toga dsa je utakmica trajala čak 111 minuta.