MEGVAJER NE PRESTAJE DA IZNENAĐUJE Štoper Engleske zbog kikseva ponovo na udaru navijača (FOTO) (VIDEO)

Heri Megvajer igra još jednu očajnu partiju i potezima na utakmici protiv Velsa fanovima je ponovo dao razlog da ga ismijavaju, a neki njegovi potezi s večerašnje utakmice već su postali viralni.

Engleska je igrala protiv Velsa utakmicu trećeg kola Svjetskog prvenstva, a u prvoj postavi se našao i Megvajer.

Rezultat je na kraju bio 3:0, a štoper Mančester postao je glavna je tema ove utakmice tokom prvog poluvremena.

Kako smo to od njega navikli, nisu u pitanju neki golovi, dobre igre, nego kiksevi. Za centaršut koji je barem trebao biti centaršut, izviždan bi bio i na mnogim terenima u nižim ligama.

Detalj iz 31. minute utakmice već je viralan na društvenim mrežama. Sve ste vidjeli.

Ili možda niste sve. Nije to jedina stvar zbog koje je Megvajer u centru pažnje.

Lopta je kod njega, u njega gleda pet njegovih saigrača, a trojica šire ruke. Ponekad slika zaista govori više od 1000 riječi.

Sigurno ima neki kvalitet pa je tako dugo na visokom nivou, ali zaista se čini da se fanovima nekad s pravom pitaju kako ovaj čovjek ima toliko kredita u reprezentaciji Engleske i u Mančester junajtedu.

Poznat je po svojim kiksevima u odbrani, a, podsjetimo, još uvijek je najskuplje plaćeni defanzivac u istoriji fudbala, piše sportsport.ba.