Nastavili put ka duploj kruni: Fudbaleri Crvene zvezde preko Radničkog do četvrtfinala Kupa Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su pohod ka duploj kruni ove sezone.

Crvena zvezda nastavila put ka duploj kruni

Zvezda je možda teže od očekivanog izborila plasman u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su kao gosti savladali Radnički u Sremskoj Mitrovici s 3:1.

Da branioca trofeja u Kupu Srbije ne čeka lagan zadatak moglo se naslutiti i po tome što je na ovom istom terenu krajem sepetembra prošle godine eliminisan Partizan u šesnaestini finala ovog takmičenja.

Da će namučiti i Zvezdu moglo se viditi i u prvom poluvremenu koje je završeno 1:1. Krsta Đorđević je doveo domaćina u vođstvo iz penala u 38. minutu, ali je poravnanje gostima donio Mirko Ivanić u 44. minutu.

U drugom poluvremenu crveno-bijeli su brzo rješili sve dileme oko toga ko če u četvrtfinale, a strijelci su bili Marko Rakonjac i Kings Kangva.