"Nisam ga uveo iz poštovanja" Ten Hag objasnio zašto Ronaldo nije zaigrao u gradskom derbiju

Trener Mančester junajteda objasnio je zašto nije uveo u igru Kristijana Ronalda na meču protiv Mančester Sitija.

Portugalac je opet susret počeo na klupi, a za razliku ptrethodnih utakmica druovog puta nije dobio šansu da uđe na teren.

Trener Erik Ten Hag je objasnio zbog čega 37-godišnjem napadaču nije dao priliku, a ovo je prvi put u seztoni da je Ronaldo cijeli meč proveo kao rezerva.

– Uradio sam to iz poštovanja prema Kristijanu, zbog njegove sjajne karijere. Dodatni plus je što sam uspio da puvedem Marsijala, jer mu treba minutaža – rekao je Erikstrateg “Crvenih Đavola”.

Mančester Siti je u gradskom derbiju bio ubjedljiv sa 6:3, a na poluvremenu je bilo 4:0.