ODRADILI POSAO Partizan bolji od TSC-a (VIDEO)

Fudbaleri Partizana preuzeli su vrh Superlige Srbije, barem na nekoliko sati. Crno-bijeli su u okviru 33. kola savladali TSC iz Bačke Topole sa 4:1, te pritisak prebacili na Crvenu zvezdu koja kasnije u toku dana igra susret protiv Čukaričkog.

Ipak, nije sve krenulo tako dobro po ekipu Aleksandra Stanojevića. Nakon greške u odbrani, Stefan Vukić je doveo goste u vođstvo u 31. minutu meča.

Samo 10 minuta je trajala prednost, pošto je u 41. minutu Bibras Natho sjajnim golom iz slobodnog udarca donio izjednačenje. Minutu kasnije, Partizan je poveo, kada se Rikardo Gomeš dobro snašao u šesnaestercu TSC-a.

Na početku drugog poluvremena, novi gol za Partizan. Igrao se 48. minut kada je Aleksandar Miljković postigao treći pogodak za svoju ekipu. Konačan rezultat postavio je Nemanja Jović u 62. minutu.

Partizan sada ima 86 bodova, jedan više od Crvene zvezde, uz utakmicu prednosti.