Društvo

Osvojili završni turnir Mađarske: Uspjeh basket kombinacije iz Prnjavora i Dervente

Ekipa koju čini 3×3 basket kombinacija 3×3 Prnjavor i 3×3 Derventa, u sastavu Nikola Nedinić, Dejan Lazić, Marko Slijepčević i Aleksandar Petrović, osvojila je proteklog vikenda završni turnir Mađarske – MVM Streetball Open u Budimpešti u organizaciji Streetball Challenge Hungary u dvije konkurencije (+23Men i Mixed).

Ujedno je ovo bila i završnica prvenstva u uličnoj košarci koje od juna organizuje Streetball Challenge Hungary duž Mađarske, a pored “Budimpešta Opena”, u okviru Dana košarke u Mađarskoj odigran je turnir za mlađe kategorije, kao i finale nacionalnog prvenstva Mađarske u uličnoj košarci – saopštio je Aleksandar Bogosavac, menadžer 3×3 Derventa.