PARTIZAN SE ISKUPIO Javor platio ceh

Fudbaleri Partizana ostvarili su sigurnu pobjedu u trećem kolu prvenstva Srbije jer su na svom stadionu savladali Javor sa 4:0.

FOTO FK PARTIZAN/M. STEVANOVIĆ

Beograđani su krenuli silovito sa željom da se iskupe za poraz u Novom Pazaru, pa su pitanje pobjednika riješili već u prvih 25. minuta.

Sadik je prvi načeo goste u 13.minuti kada se odlično snašao u kaznenom prostoru Javora. Zatim je isti igrač kaznio i grešku golmana gostiju Lazovića kojem je ispala lopta.

U 25.minuti sve je bilo gotovo. Suma je glavom sproveo loptu u mrežu nakon centaršuta Filipa Stevanovića. U finišu je Asano iskoristio još jednu grešku gostiju da postigne i četvrti gol.

Rezultati: Mačva –Crvena zvezda 0:3, Mladost –Inđija 2:0, Napredak-Radnik 2:1, Radnički –Novi Pazar 2:1,Spartak –Metalac 4:1, TSC-Zlatibor 5:1, Čukarički – Rad 3:0, Voždovac – Vojvodina 1:3 , Partizan –Javor 4:0, Proleter-Bačka 1:1.

Plasman:Crvena zvezda 9. Spartak 9, Mladost 9, Proleter 7, TSC 7, Čukarički 7, Partizan 6, Radnički 6, Vojvodina 5,Radnik 3, Havor 3, Novi Pazar 3,Voždovac 3, Mačva 3, Napredak 3, Metalac 3, Bačka 1, Inđija 0. Rad 0, Zlatibor 0