Ostalo

Pobjeda u posljednjim sekundama: Borac iz sedmerca nakon isteka 60. minuta do trijumfa, gosti nezadovoljni (FOTO)

Rukometaši Borca savladali su Hercegovinu u utakmici 22. kola Premijer lige BiH, a gosti nezadovoljni idu kući.

Banjalučani su bili pod moranjem u ovom meču, a pobjedu im je donio golom iz sedmerca nakon isteka 60. minuta kapiten Miloš Nježić. Borac je na kraju slavio s 28:27 iako je na poluvremu ima 3 gola prenosti (14:11).

Nježić i Milenko Rožić sa po šest golova bili su najefikasniji kod domaćina, dok se kod gostiju istakao Edin Dželilović koji je sedam puta matirao golmana Borca.

Borac se ovom pobjedom malo odlijepio od zone ispadanja, dok je Hercegovina idalje u teškoj situaciji.

Gosti su nezadovoljstvo porazom u Banjaluci iskazali i na društvenim mrežama.

– Momci čestitamo na borbenosti i zalaganju, ponosni smo večeras na vas. Sve ostalo je suvišno komentarisati, svak je mogao da vidi… Sretan povratak kući – piše na Fejsbuk stranici kluba.