Preokret, pet golova, koškanja i pobjeda Dobojlija: Sloga po drugi put savladala Igman

Fudbaleri Sloge Meridian su preokretom stigli do trijumfa protiv Igmana u derbiju začelja tabele Premijer lige BiH.

Dimitrije Zajić

Gosti iz Konjica su imali dva gola prednosti u 37. minutu, nakon što su pogodili Demir Jakupović i Damir Hrelja, ali su do kraja poluvremena Mario Krstovski sa bele tačke i Dimitrije Zajić izjednačili na 2:2.

Bilo je dosta uzbuđenja u nastavku meča, a pobednik je odlučen u 81. minutu kada je Uroš Stevanović posle ubacivanja iz kornera glavom poslao loptu u mrežu gostujućeg tima.

Na susretu je bilo puno međusobnih koškanja igrača, kao i ostalih aktera meča čemu je kumovala važnost rezultata.

Tasko je i drugi duel debitanata u premijerligaškom društvu pripao ekipi Sloge Meridian.

Sarajevo – Željezničar.

Plasman: Zrinjski 36, Široki Brijeg 33, Borac 30, Željezničar 28, Sarajevo 25, Velež 23, Posušje 22, Tuzla Siti 21, Sloga Merdian 20, Leotar 18, Igman 17, Sloboda 16 bodova.