Produžeci u Zagrebu: Rendžers slavio u gostima, Kopenhagen izdržao u Turskoj i plasirao se u Ligu šampiona

Poznata su još dva učesnika grupne faze Lige šampiona.

Nakon što su sinoć Makabi Haifa, Viktorija Plzenj i Benfika našli mjesto u elitnom rangu takmičenja, to je večeras pošlo za nogom i Škotskom Rendžersu koji je u Holandiji slavio sa 1:0 golom Antonia Čolaka u 60. minuti, kojem je prethodila katastrofalna greška štopera PSV Andrea Ramalja.

U Turskoj Trabzonspor nije uspio probiti bedem Danaca pa je utakmica završena bez golova, tako da je Kopenhagen zahvaljujući pobjedom kod kuće od 2:1 plasirao se u grupnu fazu.

Dinamo je nakon odličnog prvog poluvremena i vođstva od 2:0 golovima Oršića u u 4. minuti i Petkovića u 35. minuti imali sve u svojim nogama, ali u drugom poluvremenu Norvežani su zaigrali znatno bolje i zasluženo stigli do pogotka u 70. minuti preko Gronbaka, i tako smanjio na 2:1, a s obzirom da je prva utakmica završena 1:0 u korist Bodo Glimta, očekuju nas produžeci u Zagrebu.