PRVI BOD RADNIKA Remi u Širokom Brijegu

Fudbaleri Radnika osvojili su prvi bod u novoj sezoni Premijer lige BiH. Izabranici trenera Vlade Jagodića odigrali su neriješeno 0:0 na teškom gostovanju kod Širokog Brijega.

Već u petom minutu zaprijetio je Široki preko Lanosa, ali Aljkanović brani. Samo pet minuta kasnije uzvraća Radnik, ali Miškić, golman Širokog, je na mjestu. Do kraja prvog dijela Široki je imao još nekoliko prilika kada su neprecizni bili Lanos i Obšivač.

Zaprijetio je Radnik u 61. minutu. Šarić je izašao jedan na jedan sa Miškićem ali je golman domaćih uspješniji. Imao je u nastavku Obšivač šansu, pa i Jurilj, ali Aljkanović u ovim trenucima spasava Radnik.

Poslije ovog remija Široki je na sedmoj poziciji sa tri boda, dok je Radnik pretposljednji sa bodom.