RAPSODIJA Sarajevo sa igračem manje "razbilo" Posušje

Rapsodija Sarajeva! Bordo tim je na svom stadionu deklasirao Posušje sa 6:0 iako je većim dijelom meča igrao sa fudbalerom manje jer je isključen Amer Dupovac.

Sarajevo je odigralo možda i najbolji meč ove sezone, a nakon nekoliko promašenih prilika poveli su u 24.minuti.

Dražen Bagarić je ostavio loptu za Dala Varešanovića koji je sjajno pogodio. U 27. minuti Amer Dupovac je dobio crveni karton, treći ove sezone jer je kao posljednji igrač odbrane oborio rivala.

Međutim to kao da je pokrenulo domaći tim. Ponovo je sve uradio Dal Varešanović i u 29. minuti je novim udarcem pogodio iskosa za 2:0. U 35. minuti je već 3:0. Avramovski je asistirao, a Anel Hebibović postigao gol.

Uprkos ogromnoj prednosti Sarajevo nije popuštalo pa su u nastavku se u strijelce upisali i Darko Lazić, Hamza Čataković i Asmir Suljić.