RASPOLOŽENI STRIJELCI Igman u goleadi savladao Tuzla Siti

Tuzla Siti je nastavila niz loših rezultata, pa su tako nakon poraza od Posušja (3:0) u ovome kolu izgubili kao domaćini od ekipe Igmana 2:3 (0:2).

Gosti su već u 2. minuti preko Mirsada Ramića došli do prednosti, da bi isti igrač u 43. uduplao prednost gostiju.

Tuzla je u drugom poluvremenu krenula agresivnije i u 59. minuti preko Ajdina Jukića smanjila zaostatak, ali raspoloženi Ramić svojim trećim pogotkom u 67. minuti opet donosi prednost od dva gola svojoj ekipi.

Tuzla Siti se nije predavala, pa je samo dva minuta kasnije preko Miće Kuzmanovića vratila se u utakmicu, ali više od časnog poraza nisu mogli.

Treba istaći da je Mirsadu Ramiću ovo drugi het – trik u ovoj sezoni.

Tuzla Siti ostaje na 5. mjestu sa 19 bodova i u sljedećem kolu igraće gradski derbi protiv Slobode, dok je Igman sa ova tri boda bar na kratko pobjegao sa dna tabele i nalazi se na 10. mjestu sa 15 bodova, a u narednom kolu će igrati protiv Borca.