ŠAMPIONSKA IGRA Ilić: Nadam se da ćemo u nastavku lige pokazati da imamo najblji tim

Krupa je na početku proljećnog dijela prvenstva Republike Srpske pokazala šampionsku igru. Savladali su Borac koji istina ima problema sa 6:0.

Trener Vladimir Ilić ističe da je ova utakmica pokazala da je ekipa dobro radila a posebno ga raduje odnos svih igrača tokom 90 minuta kada nisu popuštali pritisak.

-Sigurno da nas može radovati start, prva utakmica i prva pobjeda rezultatom 6:0. Trudili smo se da održimo dobar ritam tokom čitavog meča i da budemo opasni po protivnički gol što smo na kraju i uspjeli i drago mi je što nismo primili gol- rekao je Ilić.

Krupa je tokom 90 minuta visoko napadala rivala i pokazala kako će da igra u nastavku šampionata.

-Definitivno težimo igri na protivničkoj polovini da kroz kvalitetan posjed i igru iz zadnje linije probamo doći do golova. U nekoliko navrata smo uspjeli u tome a drag mi je što smo svi rapoloženi i što su svi igrači dali maksimum.Raduje ova igra i što smo stvorili ovoliko šansi i nadam se da ćemo i u narednom periodu pokazati da smo najbolja ekipa u ligi- dodao je Ilić.