SENZACIJA Leotar osvojio bod u Banjaluci, mreže mirovale (FOTO)

Fudbaleri Borca i Leotara odigrali su nerješeno 0:0 u utakmici 2. kola Premijer lige BiH.

Oba su u vrhu tabele sa po četiri boda, a Trebinjci su sigurno zadovoljniji, jer su odigrali dva gostujuća meča.

Nakon uvodne inicijative Borca, gosti iz Trebinja prvi su došli u priliku i to u osmom minutu.

Stefan Paranos je dobio loptu na desnoj strani, šutirao, ali je Nikola Ćetković bio dobro postavljen!

Sedam minuta kasnije odlična prilika za Borac.

Na lijevoj strani je Zakarić prihvatio dobar pas, šutirao sa nekih sedam metara iskosa sa lijeve strane, ali je golman Ristpo Perišić dobro intervenisao.

Pokušao je i Moraitis u 27. minutu, ali je šutirao glavom pored gola.

U 34. minutu gosti su imali još jednu sjajnu priliku. Ćosić je pogriješio, lopta je došla do Sekulovića, koji je šutirao pored gola.

U nastavku utakmice Borac je imao apsolutnu inicijativu, posjed lopšte, stvarao šanse…

U sudijskoj nadoknadi vremena crveni karton dobio je Filip Kolak, igrač koji je bio na klupi Leotara. On je prigovorio nešto glavnom sudiji, a ovaj bez dvoumljenja pokazao karton.

Kakvu je priliku Borac imao u 94. minutu. Meleg je izveo slobodan udarac, lopta je pala pred Perišića, koji je uspio da je odbije, na nju je natrčao Živković i poslao je sa tri metra preko gola.