UZBUDLJIVO U SRPSKOJ Sloga i Zvijezda 09 sigurni, kartonijada u Janji

Dobojska Sloga je nastavila seriju dobrih rezultata i na svom terenu su savladali Kozaru sa 3:0 te tako već osam kola ne znaju za poraz.

Pobjednik je riješen već u prvih 45 minuta kad su domaćini tri puta zatresli mrežu, a strijelci su bili David Knežević u 10, Uglješa Stevanović u 33, te Dimitrije Zajić u 36.

Drina je zaustavila Slobodu u Zvorniku, dok je Zvijezda 09 u nastavku slomila otpor Tekstilca (Danijel Matić 52, Igor Blagojević 69). Puno uzbuđenja je bilo u Prnjavoru gdje je Ljubić došao do tri boda, a Budućnost je mogla doći do prvog boda u šampionatu.

Kartonijada je viđena u Janju, a domaće Podrinje je posljednjih 20 minuta igralo sa fudbalerom manje. Na drugoj strani šest igrača Alfa Modriče je takođe dobilo kartone, a bodovi su bili itekako važni u borbi za opstanak.

Rezultati: Željezničar Sport tim – Borac 6:0, Drina – Sloboda 1:1, Zvijezda 09 – Tekstilac 2:0, Sloga – Kozara 3:0, Ljubić – Budućnost 3:2, Podrinje – Alfa Modriča 1:1, Sutjeska – Slavija 4:0, Nedjelja: Omarska – Krupa (14.30).

Plasman: Krupa 27 (meč manje), Sloga 25, Sutjeska 25, Sloboda 23, Zvijezda 09 20 (meč manje), Omarska 20 (meč manje), Željezničar 16, Ljubić 12, Slavija 11 ( meč manje), Drina 10, Tekstilac 10, Kozara 7,Borac 7, Podrinje 7, Modriča 5, Budućnost 0.