VELIKA POBJEDA Batar donio tri boda Radniku protiv Zrinjskog

Fudbaleri Radnika ostvarili su veliku pobjedu. U utakmici 10. kola M:tel Premijer lige BiH tim iz Bijeljine pobijedio je drugoplasirni Zrinjski sa 1:0, a gol odluke postigao je Batar u sedmom minutu meča.

Domaći su odlično ušli u meč i već u sedmom minutu su vodili sa 1:0. Đurić je centrirao iz slobodnog udarca sa velike udaljenosti, a Batar je glavom matirao golmana Zrinjskog Kukića za 1:0.

Nasatavak utakmice protekao je u velikoj dominaciji tima iz Mostara koji se nalazi na drugoj poziciji premijerligaške tabele.

Onako kako je završeno prvo, počelo je i drugo poluvrijeme. Radnik se branio, pokušavao da nešto više napravi iz kontranapada, a Zrinjski nije uspijevao da probije bedem tima iz Bijeljine.

U 85. minutu Zrinjski je uimao jednu od najboljih prilika, prošao je Memija vratio loptu do Sabljića koji je dobro šutirao ali je Hodžić uspio da odbrani svoj gol.

Izdržao je i Radnik i četiri minuta sudijske nadoknade vremena i došao do prve ovosezonske pobjede.

Veliki trijumf ostvarili su i fudbaleri Širokog Brjiega koji su bili bolji od lidera na tabeli, Tuzla Sitija sa 2:1.