Živković dvostruki strijelac: Zvezda savladala Bravo

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su slovenački Bravo sa 2:1 u sklopu priprema za narednu sezonu.

Ekipa iz Slovenije je povela u 14. minuti iz jedanaesterca, golom Martina Kramarića. Prethodno je Milan Rodić bio neoprezan, igrajući rukom u svom šesnaestercu.

Izjednačenje crveno-bijelima donio je sjajnim golom Rišario Živković, udarcem sa dvadesetak metara. Isti igrač je postigao i pobjedonosni pogodak u nadoknadi vremena, nakon asistencije Milana Pavkova.

Strateg srpskog tima Dejan Stanković je izveo sljedeći sastav: Popović, Pićini, Dragović, Sanogo, Rodić, Nikolić, Srnić, Ibrahim, Katai, Ivanić, Ohi.

U nastavku su igrali: Vasiljević, Bakajoko, Bogdanović, Eraković, Gobeljić, Krstičić, Kangva, Stanić, Živković, Lučić, Pavkov.