ARSENAL NAPRAVIO PREOKRET Dobar nastup Grahovca, Bajer deklasirao Nicu

Arsenal se provukao na gostovanju u Beču. Engleski tim je uspio da napravi preokret u drugom dijelu i dođe do pobjede na startu Lige Evrope.

Rapid je poveo u 51. minutu. Funtas je iskoristio grešku odbrane gostiju, tačnije golmana Lena i doveo Austrijance u vođstvu. Međutim, Arsenal je za samo četiri minuta napravio preokret. Pogodio je prvo Luiz a zatim i Obamejang.

Kompletan meč za Rapid je odigrao Banjalučanin Srđan Grahovac koji je pružio dobru partiju a na startu je zaradio i žuti karton.

Bajer Leverkuzen je takođe bio silovit i slavio je protiv Nie sa visokih 6:2. Edin Džeko je bio asistent u pobjedi Rome nad Jang Bojsom 2:1 , dok je Gojko Cimirot igrao za Standar u porazu od Rendžersa 0:2.

Iznenađenje je poraz Napolija od AZ Alkmara na svom terenu.