BAJIĆ KONAČNO ZADOVOLJAN: "Odigrali smo briljantno drugo poluvrijeme, mladi igrači nosili tim"

Košarkaši Igokee pobijedili su Cibonu u Zagrebu rezultatom 91:66 u utakmici 10. kola ABA lige. Iako su Aleksandrovčani nešto lošije i pod grčem ušli u utakmicu odigrali su sjajnu utakmicu u nastavku i nagovijstili bolje dane.

-Čestitam mojim momcima na dobroj utakmici i zasluženoj pobjedi. Imali smo mnogo problema, nije lako raditi sa timom koji ima jednu pobjedu, četiri utamice smo izgubili na jednu loptu i nije bilo lako ni ovim momcima. Na prošloj konferenciji za novinare sam bio emotivan, iznio neke stvari i možda je to došlo do njihovih glava.   Moglo se primjetiti da smo u prvom poluvremenu bili u grču, nismo se opustili onako kako to ovaj tim može.  Drugo poluvrijeme je bilo briljantno, čim smo se odvojili proradio je i šut rekao je Bajić koji kaže da ima velikih problema u sastavljanju tima.

-Imali smo prblema, Vaidas Kariniaušakas se povrijedio sinoć, Grin nije odradio nijedan trening, večeras je igrao pod injekcijama ali je odigrao dobru utakmicu. Dorel Rajt, sjajan igrač, dosta nespreman što se može primjetiti, pokušavamo ga vratiti u formu nekim minutama.   Želim  da pohvalim četiri malda igrača, Talića, Ilića, Kočića i Simeunovića koji su dali veliki doprinos i pomogli da dođemo do pojede – rekao je Bajić.