BEOGRAĐANI SIGURNI Greška Drobnjaka pokrenula Partizan

Fudbaleri Partizana ostvarili su sigurnu pobjedu protiv Novog Pazara od 4:1, a do golova su došli u drugom dijelu, te su tako ostvarili 10 trijumf u nizu.

U prvih 45 minuta Beograđani su imali terensku inicijativu, ali su stvorili samo jednu šansu i to u 26. minuti kada je neprecizan bio Lazar Marković.

U nastavku su ušli Ščekić i Natho koji su donijeli mnogo dobrog igri crno-bijelih. Ipak do prvog gola Partizan je došao nakon greške golmana Drobnjaka koji je loše ispucao loptu što je kaznio Marković.

Natho je zatim izborio penal u 62. minuti koji je i realizovao, da bi na 3:0 povećao Holender.

Novi Pazar je počasni gol dao u 76. minuti kada je Kojić udario loptu, a ona je zakačila Svetozara Markovića i prevarila golmana Partizana te završila u mreži.

Na 4:1 je povećao Nikola Vlajković koji je loše reagovao i ubacio loptu u sopstvenu mrežu.