BEZ FINALA Kecmanović poražen u Njujorku

Britanac Kajl Edmund pobijedio je  Miomira Kecmanovića u polufinalu turnira iz Serije 250 u Njujorku. Srpski teniser nije uspio da se domogne drugog finala u karijeri, ali je od početka sezone već dva puta igrao u polufinalu, prvo u Dohi, a sada i u Njujorku.

Edmund je bio ubjedljiv i slavio je u dva seta 6:1, 6:4 poslije samo sat i 13 minuta. Kecmanović je, za razliku od  izdanja protiv Imbera, igrao jako slabo, pa je Edmund do prvog seta stigao za samo 36 minuta.

Veća borba se vodila u drugom setu. Srbin je bio u konstantnom vođstvu, ali je jedine brejk lopte propustio da realizuje Edmund i to u trećem gemu, kada je imao tri brejk šanse. Kod rezultata 4:4 Kecmanović je izgubio servis sa „nulom“, a na isti način i naredni gem, posljednji u meču.