BEZ IZNENAĐENJA Zec presudio Zvijezdi

Zvijezda 09 nije uspjela da napravi iznenađenje na „Grbavici“. Željezničar je u posljednjem meču 23. kola Premijer lige BiH slavio 1:0.

FOTO FK ZELJEZNICAR.BA

Sarajevski tim je došao u vođstvo u 28. minutu. Golman Filip Erić je loše ispucao loptu. Ona je došla do Asima Zeca koji je odlično šutirao, lobovao čuvara mreže gostiju i donio prednost svom timu.

Željezničar je u nastavku imao nekoliko šansi da poveća prednost, ali su domaći fudbaleri bili neprecizni pa je rezultat ostao nepromijenjen. Propustili su velike šanse Ramović, Sadiković i Zec, ali je za sarajevski tim najbitnije da su osvojili tri boda i održali priključak za Širokim.

Željezničar – Zvijezda 09 1:0(1:0)

Plasman: Sarajevo 53, Zrinjski 44, Široki Brijeg 35, Željezničar 35,  Radnik 32, Čelik 31, Sloboda 30, Mladost 30, Tuzla 24, Zvijezda 09 23, Gošk 19, Krupa 17.