BIJESNI NA JOVIĆA Navijači Reala imaju poruku za srpskog napadača

Real Madrid je već osvojio i proslavio novu šampionsku titulu, pa je derbi protiv gradskog rivala Atletika bio prilika da srpski reprezentativac Luka Jović bude starter.

Međutim, ta odluka trenera Reala nije se pokazala ispravnom. Srbin je na terenu proveo 60 minuta, bez značajnijeg učinka u napadu, izuzev prilike u finišu prvog poluvremena kada je Oblak zaustavio njegov udarac, a Real je na kraju poražen rezultatom 1:0.

S obzirom da Jović nije ispunio njihova očekivanja, navijači Reala su izneli brojne kritike na njegov račun. Većina komentara se svela gotovo na jednu rečenicu- Joviću idi iz Reala

Takođe ni mediji nisu štedjeli srpskog napadača koji je po njima ispustio sve prilike da se nametne Karlu Anćelotiju i da je vrijeme za rastanak.