Bobi dominirao u Atlanti, Bogdanović i Bjelica slavili, Jokić vrlo dobar u porazu

Boban Marjanović je dominirao pod obručima u pobjedi Klipersa protiv Atlante u gostima od 127:119.

Srpski centar je imao dva sjajna zakucavanja, a za svega 9 minuta na parketu ubacio je 12 poena (šut iz igre 6-5), te imao skok i blokadu.

Prvi koš postigao je poslije sjajne asistencije Miloša Teodosića, koji je imao istu minutažu, nije uspio da postigne poene, a pored dodavanja Bobiju imao je dvije uhvaćene lopte.

Klipersima je ovo bila peta pobjeda na strani i nalaze se na vrhu Zapadne konferencije sa učinkom 11-5, kakav imaju još ekipe Portlanda i Memfisa.

Sakramento je u uzbudljivoj završnici stigao do pobjede protiv Oklahome siti rezultatom 117:113, uz vrlo dobre partije srpskih košarkša.

Bogdan Bogdanović je za 24 minuta ubacio 16 poena (šut 13-6, trojke 9-4), te imao 5 skokova i 3 asistencije, dok je učinak Nemanja Bjelice bio 12 poena, 8 skokova, te po jedna asistencija i ukradena lopta za 22 minuta.

Denver je na gostovanju Milvokiju doživio sedmi poraz u sezoni (98:104), a gostima nije pomogla ni veoma dobra partija Nikole Jokića, koji je za 32 minuta postigao 20 poena, imao po 5 skokova i asistencija, te jednu ukradenu loptu.