BOD DINAMA U DONJECKU Atletiko slavio protiv Bajera

U Fudbalskoj ligi šampiona završene su prve dvije utakmice 3. kola. Dinamo iz Zagreba  je u Donjecku remizirao protiv domaćeg Šahtjara sa 2:2, dok je Atletiko Madrid pobijedio Bajer Leverkuzen sa 1:0.

Fudbaler Šahtjara došli su u vođstvo preko Konopljanke u 16 minutu, a Dinamo do izjednačenja dolazi u 25 minutu preko Olma, koji je dobro iskoristio asistenciju Orića i poslao loptu u mrežu.

Ovo je bio konačan rezultat prvog poluvremena, a onda je Pjatov napravio nesmotren faul u 58. minutu u svom šesnaestercu. Bio je to Penal koji je Oršić pretvorio u pogodak. Ipak, nisu se domaći predavali, a Dodo je u 75. minutu izjednačio na 2:2.

U drugom meču Atletiko Madrid pobijedio je Bajer Leverkuzen sa 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Morata u 78. minutu.