BOD KRUPE U ŠIROKOM Nikolić donio remi u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Širokog Brijega i Krupe remizirali su na stadionu Pecara rezultatom 2:2 u okviru 25. kola m:tel Premijer lige.

Prvo poluvrijeme bilo je odlično i veoma sadržjano s obje strane, a prvi su prijetli gosti kada je Dujaković iz dobre situacije šutirao pored gola u 9. minuti.

Uzvratio je Jurilj na drugoj strani u 16. minuti, ali sjajno je odbranio Kolak. Kazna je uslijedila već u narednom napadu Krupe kada je Dujaković dobro reagovao na centaršut s desne strane i Matirao je Miškića za 1:0.

Radost gostiju nije se ni stišala, a u 20. minuti bilo je 1:1. Poljski napadač Zachara iskoristio je povratnu loptu Ikića i s desetak metara silovitim udarcem poslao je u mrežu.

Domaćini su preokrenuli u 70. minuti kada je Medić centirao, a do tada odlični golman Kolak je nespretno reagovao i ubacio je u vlastitu mrežu za 2:1.

I kada se činilo da će tako ostati, gosti su u sudijskoj nadoknadi stigli do zasluženog boda golom Nikolića za konačnih 2:2.