BORAC BEZ NERIJEŠENOG MEČA Šest puta "išli iz iksa", a nemaju remi

Fudbaleri banjalučkog Borca su trenutno jedini tim u Premijer ligi BiH koji nema neriješen rezultat.

Do 12. kola ni sarajevski Željezničar nije imao remi, ali je u subotu zabilježio prvi odigravši 1:1 protiv Veleža u Mostaru.

Zanimljvo je i to šro su Banjalučana na šest susreta, dakle polovini odigranih u prvenstvu BiH, kladioničarskim rječnikom rečeno “išli iz iksa”.

Na svom terenu savladali su tuzlansku Slobodu, Tuzlu Siti i mostarski Velež, te juče Mladost u Doboju kod Kaknja nakon što je na poluvremenu bilo neriješeno.

I u svakom meču poslije prvih 45 minuta nije bilo golova, a Borac je na kraju trijumfovao sa 2:0.

Od sarajevskog Željezničara su izgubili na Grbavici sa 2:1, nakon 0:0 na poluvremenu, te od Radnika u Bijeljini sa 1:0. (0:0).