BORAC NA ODMORU Zajedničkom večerom proslavljena uspješna jesen

Posljednjim sudijskim zviždukom utakmice protiv Slobode (2:1) za igrače Borca počeo je zimski odmor, a pripreme za nastavak sezone počeće im 12. januara.

Tačnije, imali su poslije meča obaveznu zajedničku večeru na kojoj im se obratio predsjednik Vico Zeljković i poželio sve najbolje tokom pauze i predstojećih praznika.

Zadovoljni smo urađenim u jesenjem dijelu Premijer lige, treće mjesto je veliki uspjeh, bodovno smo izjednačeni sa drugoplasiranim timom, dok imamo bod manje od lidera. Ne krijemo da nam je želja izlazak u Evropu, svakako je cilj da se Borac redovno bori za trofeje i plasman na međunarodnu scenu, ali nas ovaj rezultat neće uspavati. Sa stručnim štabom ćemo sve dobro analizirati i vidjeti šta treba da uradimo, kako bi i u nastavku prvenstva postizali rezultate za vrh tabele – rekao je Zeljković.

Na zajedničkoj večeri prikazan je 20-minutni film kao svojevrsna retrospektiva svega šta se dešavalo od starta priprema za jesenju polusezonu, pa do njenog završetka.