BORAC NE STAJE Banjalučani maksimalnim učinkom najavili turnir u Boriku

Borac je i dalje neporažen! Banjalučani su opravdali ulogu favorita protiv Vrijednosnica iz Osijeka 89:78 i slavili su te su ubjedljivo prvi sa maksimalnih sedam pobjeda.

Hrvatski tim je poveo samo na početku (1:0, 3:2) a nakon toga ekipa trenera Dragana Nikolića je bila u vođstvu 38 minuta. Već nakon prvih deset minuta su imali dvocifrenu prednost(30:20).

Vrijednosnice se nisu predavale nekoliko puta su uspjevale da smanje prednost, ali su Banjalučani u posljednjoj četvrtini zaigrali puno bolje u odbrani , stekli docifrenu prednost koju su zatim sačuvali do kraja.

Draško Knežević je bio najefikasniji u timu Borca sa 20 poena, dok je Diante Boldvin imao poen manje a Radoš Šešlija dodoao 16.

Borac će biti domaćin narednog četvrtog balona ABA 2 i sigurno da je ovo najbolji poziv navijačima da u januaru dođu u Borik.