RASPUCAO SE STEFANOVIĆ Partizan u kombinovanom sastavu dobio Rad

Fudbaleri Partizana pobijedili su Rad rezultatom 3:0 u utakmici 5. kola Super lige Srbije.

Crno bijeli su poveli u 26. mintru golom Ožegovića, a ovo je bio i konačan rezultat prvog poluvremena. U nastavku su crno bijeli nastavili sa kvaliteitenom igrom, imali su kontrolu rezultata, a terensku inicijativu krunisali su 65. minutu kada je prvo gol u Super ligi Srbije postigao mladi Filip Stevanović. Isti igrač u 90. minutu postavio je konačan rezultat Partizan Rad 3:0.

Savo Milošević, trener Partizana, u ovom meču morao je da kombinuje sastav kako bi odmorio pojedine fudbalere pred evropske nasatupe pa su se od standarnih igrača u startnoj postavi našli samo  Zdjelar, Šćekić, Stojković, Suma i Strahinja Pavlović.