Čelik srušio Željezničar

Čelik je savladao Željezničar 1:0 golom Anela Dedića u 82. minuti. Asistent je bio bivši član Radnika Ševko Okić.

FOTO FKZELJEZNICAR.BA

Zeničani su tako došli do velika tri boda, a navijači sarajevskog tima su nezadovoljni partijom koju pruža ekipa na čijem čelu je trener Slobodan Krčmarević.

Zrinjski je bio siguran protiv Goška. Mostarci su vodili sa 3:0 golovima Rustenmovia u 16, Fiipovića u 20, te Aćimovića u 54. minuti. Da na golu ekipe Gabele nije bio raspoloženi Kozić gosti su mogli doživjeti još teži poraz. Ovako je Kulović smanjio na podnošljivih 3:1.

Sarajevo je protiv Mladosti odigralo sjajan meč na krilima remija protiv Atalante. Čak četiri gola uz dobru igru prava su pozivnica za revanš meč kvalifikacija za Ligu Evrope

Rezultati 2. kola: Sarajevo Mladost 4:0, Zrinjski – GOŠK 3:1 , Čelik – Željezničar 1:0, juče odigrano: Krupa – Široki 2:2, Zvijezda 09 – Sloboda 1:1, Tuzla siti –  Radnik 0:0.

Plasman: Zrinjski 6, Krupa 4, Široki 4, Radnik 4, Sarajevo 3, Željezničar 3, Čelik 3, Zvijezda 09 2, Mladost 1, Sloboda 1, Tuzla siti 1, Gošk 0.

Parovi 3. kola: Široki Brijeg – Čelik, Radnik – Krupa, Mladost – Tuzla siti, Sloboda – Sarajevo, GOŠK – Zvijezda 09, Željezničar – Zrinjski.