Četiri gola u Hadžićima: Remi juniora BiH i Azerbejdžana

Juniorska fudbalska reprezentacija BiH remizirala je danas na u Hadžićima sa odgovarajućom selekcijom Azerbejdžana, a bilo je 2:2.

Nariman Akhundzade je u trećem minutu doveo Azerbejdžan u vođstvo, a Matej Šakota je u 14. izjednačio rezultat.

I u drugom poluvremenu oba tima su postigla po jedan gol. Prvo je prednost izabranicima Marija Ivankovića donio Neriman Kočević u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Gurban Safarov u 72.

Za BiH su nastupili: Đorđe Vojvodić (46. Luka Pršlja), Enedin Mulalić (46. Mustafa Numanović), Božo Prusina (46. Ajdin Kobašević), Anes Krdžalić (46. Savo Šušić), Haris Ališah (87. Ali Serdarević), Irfan Ramić (62. Sergej Bogdanić), Matej Šakota (62. Neriman Kočević), Marko Kozina (46. Hamza Hadžiavdić), Almin Mešanović (86. Dženan Ćerimagić), Seid Pramenković (86. Dino Suljić), Hamza Jaganjac (46. Aleksandar Kahvić).

Ovo je bio drugi prijateljski meč selekcija BiH i Azerbejdžana, a u prvom odigranom prije dva dana u Doboju kod Kaknja bh. tim je slavio rezultatom 1:0.