ČETVRTFINALE KUPA RS Radnik, Zvijezda 09 i Krupa očekivano IDU DALJE

Ekipa Radnika je nastavila put ka odbrani trofeja u Kupu Republike Srpske pošto je kao gost sa 2:0 savladala ekipu Rudar Prijedora.

Plasman među četiri najbolje ekipe Bijeljincima su donijeli Mahir Karić u 64. i Vladimir Bradonjić u 76. minutu.

Dalje ide i drugi premijerligaš, Zvijezda 09, koja je istim rezultatom u Zvorniku savladala Drinu, ekipu koja se takmiči u Drugoj ligi RS.

Gosti su poveli u 73. minutu kada je Ognjen Đelmić proigrao Ismara Hairlahovića, a ovaj je rutinski pogodio, da bi konačan rezultat postavio mladi rezervista stefan Rakić u 88. minutu.

Kapiten Krupe Nikola Dujaković je bio dvostruki strijelac protiv Slavena u Dobrljinu, pogađao je u 45. i 62. minutu, a konačnih 0:3 postavio je Adonis Bilal pogotkom pet minuta prije kraja susreta.

Malo iznenađenje se desilo u Nevesinju gdje je drugoligaš Velež sa minimalnih 1:0 savladao prvoligaša Tekstilac iz Dervente, a jedini strijelac je bio Srđan Drašković u 60. minutu.