Ostalo

ČETVRTI TRIJUMF Borac nakon preokreta savladao Goražde

Zbog evropskih nastupa svoje susrete morali su odložiti Gračanica, Borac, Sloboda i Izviđač.

Završeni su mečevi zaostalog osmog kola BH Telekom Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Crveno-plavi gubili četiri razlike u prvom poluvremenu, ali su se na kraju ipak radovali.

Rukometaši Borca m:tel upisali su i četvrti trijumf ove sezone pošto su na svom terenu savladali Goražde rezultatom 32:29.

Ekipa Mirka Mikića gubila je četiri razlike u prvom poluvremenu, ali je u nastavku stigla do preokreta i pobjede u osmom kolu PLBIH, nakon koje ima četiri pobjede i četiri poraza.

Krajem prvog poluvremena uspio je Borac da smanji na 17:16, a nakon što su preokrenuli na 18:17 početkom nastavka Banjalučani su sve držali u svojim rukama i do finiša meča bili u vođstvu.

Momić sa osam i Nježić sa sedam golova predvodili su Borac do pobjede, dok su Kalamanda i Draganić postigli po pet.

Kod gostiju Harunj Đana je bio dvocifren, ali ni 10 njegovih golova nije pomoglo Goraždu da stigne bar do boda u banjalučkom Boriku, piše mondo.ba.