CICIPAS DOBIO PROTIVNIKA Tim pobijedio Zvereva i plasirao se u finale Mastersa u Londonu

U finalu Završnog Mastersa u Londonu igraće Dominik Tim i Stefanos Cicipas. Tim je u drugom polufinalu pobijedio Nijemca Aleksandra Zvereva rezultatom 2:0 (7:5, 6:3)

Bez ijednog brejka protekao je prvi set pa je pobjednik odlučen u taj-brejku u kojem je Tim iskoristio drugu set loptu i poveo sa 1:0 u setovima.

U drugom setu tim je Zverevu oduzeo servis u šestom gemu, iskoristivši treću brejk loptu, za vođstvo od 4:2. U narednom Nijemac je propustio dvije šanse da napravi ribrejk.

Tim je u nastavku uspio da sačuva svoj servis i izbori plasman u finale.

U prvom današenjem meču Stefanos Cicipas pobijedio je Rodžera Federera sa 2:0 (6:3, 6:4).

Finale je na rasporedu sutra od 15 časova.