Ćorić eliminisao Krajinovića

Filip Krajinović eliminisan je u trećom kolu Australijan opena. Borna Ćorić ga je savladao 3:1 po setovima 2:6, 6:3, 6:4, 6:3 poslije gotovo čitava tri sata igre.

Srpski teniser je odigrao sjajan prvi set u kojem je dobio pet gemova u nizu i dobio je ovaj period 6:2. Nakon toga je postao veoma nervozan i nije zadržao nivo igre.

Ćorić je to uspio da iskoristi. Samo jedan brejk mu je bio dovoljan da izjednači na 1:1 u setovima.U sedmom gemu trećeg seta glavni sudija je promijenio odluku pomoćnog na rezultatu 3:3 i 30:30, pa je hrvatski teniser dobio brejk šansu koju je iskoristio.

Nastavak je u potpunosti pripao hrvatskom teniseru, koji koristi slabu igru rivala i osvaja četvrti set sa 6:3, te prolazi dalje.