ČUKA IDE DALJE Brđanima više odgovara gostujući teren

Fudbaleri Čukaričkog uspjeli su da se plasiraju u naredno kolo Lige konferencija, pošto su na gostovanju savladali ekipu Sumgaita rezultatom 2:0 (2:0).

Poslije remija u Beogradu, danas su vrlo dobri “brđani” odradili posao za samo šest minuta minuta igre i tako donijeli neophodne bodove za Srbiju.

Strijelci za Čukarički bili su Endiaje u 10. minutu i kapiten Docić u 16. minutu iz jedanaesterca. Sad izabranike Aleksandra Đorđevića očekuje duel sa Kolubarom u Superligi, a onda i novi evropski izazov.

Prvo poluvreme bilo je sjajno po pitanju igre Čukaričkog, mogli su momci sa Banovog brda do još nekoliko golova, ali je ipak rezultat ostao nepromenjen. Bili su “brđani” smireni, i ostavili su odličan utisak i u drugih 45 minuta tako da potpuno zasluženo idu dalje.

U narednoj fazi igraće protiv boljeg iz duela Hamarabi – Maribor (prvi meč 3:1).