DEBAKL RADNIKA Bijeljinci primili pet komada na "Pecari"

Fudbaleri Radnika doživjeli su težak poraz na gostovanju kod Širokog brijega, rezultatom 5:0, u utakmici 15. kola M:tel Premijer lige BiH.

Već na samom početku meča, Širokobriježani su stigli do prednosti. Dino Ćorić je prošao po desnoj strani i na drugoj stativi uočio Jovića, kojem nije bilo teško da loptu ubaci u mrežu 1:0.

Gosti iz Semberije su uzvratili u 25. minutu preko Kenana Šarića, koji je pogodio spoljni dio mreže Širokobriježana, da bi šest minuta kasnije, domaćin udvostručio prednost poslije brzog kontranapada.

Golman Radnika Dalibor Kozić odbranio je udarac Jovića, ali je odbijenu loptu u mrežu pospremio Stipe Jurić za 2:0. Nije se ovdje domaći tim zaustavio, jer je Jović do kraja prvog dijela još jednom pogodio i već tada je bilo jasno da cijeli plijen ostaje na Pecari.

Do kraja meča još su pogodili Medić i Angelov za konačnih 5:0.