Dejan Stanković POSLIJE KIKSA u Inđiji: Ako se u derbiju budemo borili - NE PLAŠIM SE!

Šef stručnog štaba Crvene zvezde Dejan Stanković nije očajavao poslije remija sa Inđijom (1:1) pred duel s Partizanom u subotnjem “vječitom derbiju”.

Crveno-bijeli su, u prilično kombinovanom sastavu, gubili sve do 75. minuta, kada je Ben obradovao gostujuću publiku.

Lako je u završnici moglo da se desi da cijeli plijen pripadne Beograanima, baš kao što je mogao i da ostane domaćinu, da golman Borjan nije imao jednu izvrsnu intervenciju.

Ipak, Stanković je odmah poslije utakmice govorio samo o pozitivnim stvarima.

Pa, dobro, ne može uvijek da bude onako kako mi hoćemo. U prvom poluvremenu smo se malo odbili od njih, ali u drugom smo bili… U drugom je samo bilo pitanje da li ćemo dati i drugi gol. Momcima nemam šta da zamjerim, dali su ne sto, nego 130 odsto svojih mogućnosti. Ako se budu borili na derbiju, ne plašim se – istakao je Stanković za TV Arena sport.