LIGA ŠAMPIONA Dinamo namučio Barselonu, poraz PSŽ u Lajpcigu

Fudbaleri Barselone su večeras u trećem kolu Lige šampiona, teže nego što se očekivalo, pobijedili Dinamo iz Kijeva rezultatom 2:1.

Čak 22 puta šutirala je Barselona, 14 puta u okvir gola, ali je Nešeret na golu bio sjajan. S druge strane, i Ter Štegen je u nekoliko navrata bio sjajan i zaslužan je što je njegov tim osvojio cijeli plan.

Povela je Barsa u petom minutu, a strijelac je bio Mesi iz penala. U 65. minutu Pike pogađa glavom, ali je Cigankov deset minuta kasnije pogodio i vratio goste u igru. Međutim, Dinamo nije imao snage za preokret.

Iz večerašnjeg programa svakako izdvajamo poraz Pari Sen Žermena na gostovanju kod Lajpciga sa 2:1. Bilo je svega u ovom meču, prvo je Di Maria promašio penal, a onda je PSŽ meč završo sa devet igrača!