DIVLJALI HRVATI Međusobna tuča u Beču, pa sukob sa policijom (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Hrvatske je u posljednjem kolu Lige nacija pobijedila Austriju sa 3:1 i tako se plasirala među četiri najbolje selekcije ovog takmičenja čija će se završnica odigrati naredne godine.

Ipak, utakmicu na “Ernst Hapel” stadionu obilježio je incident među gostujućim navijačima. Njih oko 20 hiljada bodrilo je “kockaste” na ovoj utakmici, ali je nekoliko njih policija privela zbog međusobne tuče.

U ovom momentu ne postoji informacija o tačnom broju privedenih, kao ni eventualnim povredama.

Što se meča tiče, Hrvatska je povela golom Modrića u šestom minutu, da bi tri kasnije vođstvo poništio Baumgartner.

U drugom poluvremenu, gosti su postili još dva gola, najpre preko Livaje u 69, da bi Lovren u 72. minutu postavio konačan ishod utakmice.