Đoković lako savladao Anduhara: Srbin u četvrtfinalu Tel Aviva, slijedi duel protiv Pospišila

Novak Đoković je prilično lako savladao Pabla Anduhara u 2. kolu turnira u Tel Avivu.

Srpski teniser je do pobjede došao rezultatom 2:0, po setovima 6:0, 6:3, za sat i 25 minuta igre.

Zanimljivo je da je Novak prvih pet gemova dobio veoma brzo, za svega 20-ak minuta, a Španac je tek onda počeo da pokazuje znake otpora.

Kada je u drugom setu dobio prvi gem u meču i izjednačio na 1:1 slavio je kao da je pobijedio.

Naredni Noletov rival je Kanađanin vasek Pospišil, njegov saborac s kojim je osnovao Asocijaciju profesionalnih teniskih igrača (PTPA).

Taj meč na rasporedu je sutra, a trebalo bi da počne oko 16 časova.